לא משנה באיזה רב מזמר תבחרו, הוא בטוח ינהל את טקס החופה במידת הרוחניות הראויה, שתרטיט את כל הלבבות שמסביב.

 

רב מזמר מעלה את מפלס הרגש והייחודיות של כל טקס חופה. הרב המזמר משלב בפומפוזיות ממילא קיימת בטקסי חופה, גם את הצבעוניות של הסגנון הפיוטי. אך חשוב לציין שלכל רב יש סגנון משלו, לכן כדאי לוודא שבוחרים ברב המתאים.

 

לרוב הרבנים המזמרים יש רקע בשירה של מזמורי דת, בעיקר בתחום החזנות. כשהרב מזמר הוא מנהל את טקס החופה ואת הברכות המסורתיות תוך שימוש במוטיבים מוסיקליים. לצד יכולותיו המוסיקליות, הרב יודע לייצר גם את האווירה והאנרגיה שמאחדת ומחברת את בני הזוג ואת האורחים תחת תחושה של קדושה וברכה. כך הופך טקס החופה לרגע בו כל הנוכחים מכוונים בכל מחשבתם וליבם אל כוון אחד, האיחוד של שני בני הזוג.

 

כמו כל רב, גם רב מזמר יודע כיצד לנהל את טקס החתונה באופן רשמי ומכובד ולהתאים אותו לחתן ולכלה, באופן שישקף את אופיים ורצונם. לפני שבוחרים ברב מסוים מומלץ לצפות ולהקשיב לטקסים שביצע. לרוב הרבנים המזמרים יש אתר באינטרנט ובו מופיעים סרטונים שמציגים טקסים אותם ניהלו. אחרי שבוחרים ברב מסוים, חשוב לקבוע עמו פגישה. במהלך הפגישה מומלץ לספר לו על הציפיות מטקס החופה ועל חששות כאלה ואחרים, אם יש. הוא ידע לייעץ ולהתאים את עצמו ואת הטקס החופה באופן שיענה על הציפיות.  

 

בכל מקרה, כל רב שתבחרו ינהל את טקס החופה במידת הרוחניות הראויה, שתרטיט את כל הלבבות שמסביב. ​

רב מזמר

053-9344680